Ar-Ge

Araştırma ve Geliştirme Adına...

ARGE Faaliyetlerimiz

ARGE çalışmaları bizi diğer firmalardan ayıran faktördür. Yenilikçi ve hedefine ulaştıran ürünler üretmek bizim temel işimizdir. Firmamız Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerine önem verir, hammaddelerin üretime alınmasından ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç takip edilmekte bütün test ve analizleri yapılarak yüksek kalitede ürün ve hizmet sunulmaktadır.
Arge faaliyetleri, gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmektedir. Laboratuvarlarımızda kendi markalarımıza ait ürünlerin yanında, birçok ulusal ve uluslararası firma için private label ya da fason üretim için ARGE çalışmaları yapılmaktadır.

ARGE Hizmetlerimiz

  • Firmamız yenilikçi ve araştırmacı kimliği ve yılların verdiği bilgi birikimi ile müşterilere ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak, kaliteli, sürdürülebilir formüller sunar.
  • Hazırda var olan formüllerin modernize edilmesi ve geliştirilmesi çalışmalarını yaparak, en yeni trendlere ve gelişmelere gore formülünüzü revize eder.