Biz Kimiz ?

Firma Hakkında

TR

EN

Nur Kozmetik 30 yılı aşkın üretim ve ihracat tecrübesine sahiptir ve yıllardır kozmetik ve sağlık sektörünün ihtiyacı olduğu ürünleri yüksek standart ve kalite ile piyasaya sunmaktadır. Firmamız ilk olarak şampuan, saç kremi ve jöle üretimine başlamış, geçtiğimiz yıllarda dünyadaki kozmetik sektöründeki gelişmeleri ve trendleri takip ederek ürün skalasını genişletmiştir. Bu süreçte Ar-Ge çalışmalarını da geliştirerek üretimine tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler ilave etmiş, 2010 yılında Tıbbi Cihaz bölümünü açarak bu alanda da üretime başlamıştır. Şirketimiz GMP, ISO 9001:2008, ISO 13485:2003 kalite sistemlerine uygun olarak üretim yapmaktadır.

 

Nur Kozmetik, tüm ürünlerini İkitelli Organize Sanayi bölgesi içerisinde kurulu modern üretim tesisinde üretmekte ve kozmetiğin her alanında sürekli olarak ürün geliştirmektedir. Firma, sektörün yenilikçi ve öncü firmasıdır. Araştırma Geliştirme, Planlama, Üretim, Lojistik ve bunlara destek tüm faaliyetler konusunda uzman, kalifikasyonu yüksek personel tarafından yönetilmekte ve yürütülmektedir.

Üretim faaliyetleri, gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmektedir.
Üretim tesisinde kendi markalarımıza ait ürünlerin yanında, birçok ulusal ve uluslararası firma için private label ya da fason üretim de yapılmaktadır.

Kalite Politikamız

Nur Kozmetik olarak; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, ürünleri zamanında teslim ederek, uygun fiyat avantajı sağlayarak, kaliteli ürünler sunarak karşılamak; uygulanabilir şartları yerine getirmek, çalışanlara verilen eğitimlerle, sürekli gelişmeyi sağlamak, kalite bilincini yerleştirmek ve çalışanların sağlığı ve çevrenin korunması için maddi ve insani kaynakları seferber ederek karşılamak amaçlanmıştır.

Bu amaçlar doğrultsuda, tüm çalışanlarımızın katılımı ile Kaliteli Yönetim Sistemimizi ve kalitemizi sürekli iyileştirmek, kalitenin tüm çalışanlar tarafından algılanmasını sağlamak, kaliteli ürünlerle ve verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini arttırarak, kendi sektörümüzün en iyi firmalarından birisi olmak Kalite Politikamız olarak belirlenmiştir.

Misyonumuz

ARGE faaliyetlerimizi geliştirerek tüketiciye güvenli ürünler sunmak ve kaliteden ödün vermeden üretim performansımızı arttırmak.

Sektördeki trendleri ve yenilikleri takip ederek uygulamak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, insan sağlığına katkı sağlayacak ürünler üretmek. Tedarikçilerimizle uzun süreli değer katan ilişkiler yaratmak. Müşterilerimizle karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir işbirliği kurmak, devam ettirmek ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tatmak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin doğru değerlendirilerek, etkin ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek. Kaliteden ödün vermeyen, topluma, çevreye duyarlı, çalışanına değer veren, müşteri ve tüketici odaklı çalışmalarımızı devam ettirmek.

Vizyonumuz

Kozmetik, Dermokozmetik ve Tıbbi Cihaza bağlı Medikal ve O.T.C. ürünlerindeki gelişmeleri ve yeni geliştirilen ham maddeleri yakından takip ederek beraber çalıştığımız firmalara ve tüketicilere yeni ürünler üretmek,  Ar-Ge çalışmaları ve inovasyon faaliyetlerine önem vererek en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmak. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun eden bir firma olmak yolunda ilerliyoruz.

 

Amacımız; Kozmetik ve Medikal ürünler sektöründe köklü yere sahip firmamız ile, sektördeki değişim ve gelişim sürecine ayak uydurup standartları oturtmak, başarılı ürün ve markaları geniş bir yelpazede pazara sunmak.

 

Hedefimiz; Geçmişten gelen tecrübe ve birikimlerimizle üretim yaptığımız sektörlerde gelişmeye devam etmek. Yeniliğe ve inovasyona önem vererek yüksek kalite standartlarında ürün üreterek, ürün gamımızı her geçen yıl arttırmak ve sektörde onde gelen uluslararası bir Türk firması olmak.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon:

 

Fax:

 

Mail:

(0212) 485 25 37

 

(0212) 485 25 39

 

info@nurkozmetik.com

Tüm hakları Nur Kozmetik & Kimya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.  tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. Melih GÜLDÜ tarafından tasarlanmıştır.