Private Label ve Fason Üretim

Private Label Ürünler Sayfasına git 

Fason Üretim Faaliyetlerimiz

TR

EN

Firmamız Tıbbi Cihaz Bölümü ve Kozmetik bölümünde Private-Label (fason) üretim yapmaktadır. Sektörde uzun yıllar var olmanın getirdiği

bilgi ve tecrübe birikimi ile müşterilerimize en iyi kalite ve fiyatta ürünler üretmekteyiz. Uzman ekibimizle birlikte her müşterimize özel proje, ürün ve formül geliştirme, ambalaj, üretim ve yasalara uygunluk konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Şirketimiz GMP, ISO 9001:2008, ISO 13485:2003 kalite sistemlerine uygun olarak üretim yapmaktadır. Hammaddelerin üretime alınmasından ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç takip edilmekte bütün test ve analizleri yapılarak yüksek kalitede ürün ve hizmet sunulmaktadır. Üretim yaptığımız firmalara ürün bildirim işlemlerinde yardımcı olup, Ürün Bildirim Dosyası, Ürün Güvenlik Bilgi Formu hazırlanmasında destek veriyoruz.

 

 

Fason Üretim Hizmetlerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Market Araştırması

Ürünleriniz için pazar ve market grupları tanımlanmasını yapıyor, market grupları ve pazar payları veri çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Pazara ve talebinize en uygun ürünü seçmeniz için konsept aşamasından önce istenen ürün yada ürün grubuna yönelik bütün verileri topluyoz.

 

Ürün Konsepti Geliştirme

Belirlenen hedef market ve ürün gamı doğrultusunda projeniz için konsept geliştiriyoruz. İnovasyon ve ARGE ekibimiz ile birlikte araştırmalar sonucu elde edilen güncel trendleri ve eğilimleri ürün geliştirmek için kullanıyoruz. Piyasadaki rakip ürünleri de inceleyerek hem içerik hem ambalaj doğrultusunda markanıza değer katmak için birlikte fikir geliştiriyoruz.

 

Formül Geliştirme & Numune

Belirlenen/İstenen ürünün içeriğinde kullanılacak formül üzerinde ARGE laboratuvarımızda çalışmalar yapıyoruz. Formül, güncel hammaddeler, üretim teknikleri ve maliyet doğrultusunda geliştirerek numuneler hazırlıyoruz. Müşteri ve ARGE onayı ile birlikte formül üretime hazır hale getiriyoruz.

 

Ambalaj Tasarımı

Belirlenen/İstenen ürünün ambalaj çalışmalarıı yapıyor, hedef markete ve konsepte uygun ambalajın tasarlanması konusunda destek oluyoruz. Yerli ve uluslararası tedarik ağımız ile birlikte size en uygun ambalajı geliştiriyoruz..

 

Ürün Testleri & Bakanlık Bildirim ve İzin

Ürünle ilgili dermatolojik, mikrobiyolojik ve sağlık bakanlığı onayı için gerekli olan testlerin yapılmasını ve gerekli sertifikaların alınmasını sağlıyoruz. Güncel yasa ve mevzuatlar doğrultusunda üretim için gerekli izinleri alıp, bakanlık ürün kaydı yapıyoruz. Müşterilerimize de gerekli yönlendirmeleri yaparak ürünü üretime hazır hale getiriyoruz.

 

Üretim & Kalite Standartları

Onaylanan ürünü, üretim planına alınıyor ve üretimi gerçekleştiriyoruz. Üretim AB mevzuatına ve GMP, ISO gibi kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Tüm paketlemeler gerçekleştirilerek ürün sevkiyata hazır hale getirilip teslim ediliyor.

 

Fason Yapılan Ürünler

Kozmetik ve Tıbbi Cihaz alanında her türlü ürünün ARGE, formülasyon ve üretimi firmamız bünyesinde yapılabilir, aşağıdaki ürünler örnektir.

-Şampuan

-Saç Krem ve Maskeleri

-Saç Jölesi

-Saç Waxı

-Saç Spreyi

-Saç Besleyici Serum

-Saç Toniği

-Sıvı Sabun

-Duş Jeli

-Cilt Krem ve Losyonları

-Ayak Bakım Ürünleri

-Vazelin

-Bebek Bakım Ürünleri

-Güneş Ürünleri

-Body Mist (Vücut Spreyi)

-Banyo Köpüğü

-Banyo Tuzu

-Aseton

-Kolonya

-Parfüm

-Alkolsüz Parfüm

-Gazsız Deodorant

-Deo Roll On

-Traş Kremi

-Traş Jeli

-After Shave (Losyon)

-Traş Balsamı

-Oda Kokusu

-Oto Kokusu

-Markaya Özel Koku

-Tıbbi Cihaza Bağlı Ürünler

-Bit Tedavi Ürünleri

-Ultrason Jeli

-Ağız Bakım Ürünleri

-Atopik Cilt Ürünleri

-Soğutucu Jel ve Spreyleri

Bizimle İletişime Geçin

Telefon:

 

Fax:

 

Mail:

(0212) 485 25 37

 

(0212) 485 25 39

 

info@nurkozmetik.com

Tüm hakları Nur Kozmetik & Kimya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.  tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. Melih GÜLDÜ tarafından tasarlanmıştır.